RN731JTTD7231D100
MFR.Part #
RN731JTTD7231D100
JLCPCB Part #
C4219266
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS