RN731JTTD7231B25
MFR.Part #
RN731JTTD7231B25
JLCPCB Part #
C3999831
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS