RN731JTTD7230F50
MFR.Part #
RN731JTTD7230F50
JLCPCB Part #
C4115714
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 723Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS