RN731JTTD7230F100
MFR.Part #
RN731JTTD7230F100
JLCPCB Part #
C4251515
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 723Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS