RN731JTTD71R5F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD71R5F100
JLCPCB Part #
C3941935
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS