RN731JTTD7152D25
MFR.Part #
RN731JTTD7152D25
JLCPCB Part #
C3993895
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS