RN731JTTD7152C50
MFR.Part #
RN731JTTD7152C50
JLCPCB Part #
C4338682
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS