RN731JTTD7152B50
MFR.Part #
RN731JTTD7152B50
JLCPCB Part #
C4239844
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS