RN731JTTD7150F25
MFR.Part #
RN731JTTD7150F25
JLCPCB Part #
C4225816
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS