RN731JTTD7150D10
MFR.Part #
RN731JTTD7150D10
JLCPCB Part #
C4095262
Description
-55℃~+155℃ 63mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS