RN731JTTD70R6D100
MFR.Part #
RN731JTTD70R6D100
JLCPCB Part #
C4004981
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS