RN731JTTD7062F25
MFR.Part #
RN731JTTD7062F25
JLCPCB Part #
C3921408
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS