RN731JTTD7062B50
MFR.Part #
RN731JTTD7062B50
JLCPCB Part #
C4310569
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS