RN731JTTD69R8B25
MFR.Part #
RN731JTTD69R8B25
JLCPCB Part #
C3917516
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS