RN731JTTD6982F100
MFR.Part #
RN731JTTD6982F100
JLCPCB Part #
C3981882
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS