RN731JTTD6982D25
MFR.Part #
RN731JTTD6982D25
JLCPCB Part #
C4078333
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS