RN731JTTD6982C50
MFR.Part #
RN731JTTD6982C50
JLCPCB Part #
C4355892
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS