RN731JTTD6982C25
MFR.Part #
RN731JTTD6982C25
JLCPCB Part #
C4109486
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS