RN731JTTD6981C50
MFR.Part #
RN731JTTD6981C50
JLCPCB Part #
C3985915
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS