RN731JTTD6981B10
MFR.Part #
RN731JTTD6981B10
JLCPCB Part #
C4107531
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS