RN731JTTD6902F25
MFR.Part #
RN731JTTD6902F25
JLCPCB Part #
C3953473
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS