RN731JTTD6902C50
MFR.Part #
RN731JTTD6902C50
JLCPCB Part #
C4016193
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS