RN731JTTD6901B25
MFR.Part #
RN731JTTD6901B25
JLCPCB Part #
C4343097
Description
-55℃~+155℃ 6.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS