RN731JTTD6900F100
MFR.Part #
RN731JTTD6900F100
JLCPCB Part #
C3927467
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 690Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS