RN731JTTD6900C50
MFR.Part #
RN731JTTD6900C50
JLCPCB Part #
C4066949
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS