RN731JTTD68R1F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD68R1F50
JLCPCB Part #
C4111940
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS