RN731JTTD68R1D50
MFR.Part #
RN731JTTD68R1D50
JLCPCB Part #
C4335011
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS