RN731JTTD68R0D100
MFR.Part #
RN731JTTD68R0D100
JLCPCB Part #
C3927705
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS