RN731JTTD6812B50
MFR.Part #
RN731JTTD6812B50
JLCPCB Part #
C3941840
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS