RN731JTTD6811F50
MFR.Part #
RN731JTTD6811F50
JLCPCB Part #
C4240680
Description
-55℃~+155℃ 6.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS