RN731JTTD6801A10
MFR.Part #
RN731JTTD6801A10
JLCPCB Part #
C4221197
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS