RN731JTTD6800B25
MFR.Part #
RN731JTTD6800B25
JLCPCB Part #
C186390
Description
-55℃~+155℃ 63mW 680Ω 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS