RN731JTTD6730F100
MFR.Part #
RN731JTTD6730F100
JLCPCB Part #
C4083817
Description
-55℃~+155℃ 63mW 673Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS