RN731JTTD6651F50
MFR.Part #
RN731JTTD6651F50
JLCPCB Part #
C4259219
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS