RN731JTTD6651D10
MFR.Part #
RN731JTTD6651D10
JLCPCB Part #
C3925566
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS