RN731JTTD6650F100
MFR.Part #
RN731JTTD6650F100
JLCPCB Part #
C4239478
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS