RN731JTTD6650D10
MFR.Part #
RN731JTTD6650D10
JLCPCB Part #
C4272387
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS