RN731JTTD6572F50
MFR.Part #
RN731JTTD6572F50
JLCPCB Part #
C4300386
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS