RN731JTTD6572C50
MFR.Part #
RN731JTTD6572C50
JLCPCB Part #
C4345088
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS