RN731JTTD6570F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6570F10
JLCPCB Part #
C4035095
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 657Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS