RN731JTTD64R9B25
MFR.Part #
RN731JTTD64R9B25
JLCPCB Part #
C4357352
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS