RN731JTTD64R2C25
MFR.Part #
RN731JTTD64R2C25
JLCPCB Part #
C4094114
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS