RN731JTTD64R2B25
MFR.Part #
RN731JTTD64R2B25
JLCPCB Part #
C4001516
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS