RN731JTTD6492F25
MFR.Part #
RN731JTTD6492F25
JLCPCB Part #
C4124947
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS