RN731JTTD6492C25
MFR.Part #
RN731JTTD6492C25
JLCPCB Part #
C6195272
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS