RN731JTTD6491A05
MFR.Part #
RN731JTTD6491A05
JLCPCB Part #
C4039726
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS