RN731JTTD6490C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6490C25
JLCPCB Part #
C3934805
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS