RN731JTTD6422F50
MFR.Part #
RN731JTTD6422F50
JLCPCB Part #
C4313818
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS