RN731JTTD6342F100
MFR.Part #
RN731JTTD6342F100
JLCPCB Part #
C4107651
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS