RN731JTTD6342D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6342D25
JLCPCB Part #
C4150078
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS